XLN60026-GL
XLN60026-GL B&K Precision
XLN_datasheet.pdf
Виробник: B&K Precision
Description: PWR SUPP PROGRAM DC 5-600V 1560W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Supplies - Bench Top 600V / 2.6A Programmable DC Power Supply with GPIB/LAN.
Інші пропозиції XLN60026-GL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLN60026-GL XLN60026-GL Виробник : B&K Precision BK_XLN_power.pdf Power Supplies - Bench Top 600V / 2.6A Programmable DC Power Supply with GPIB/LAN