Продукція > IDT > XLP335100.000000I
XLP335100.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук