XLP335133.330000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm.
Інші пропозиції XLP335133.330000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP335133.330000I Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
XLP335133.330000I XLP335133.330000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm