XLP536830.300000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 830.3000MHZ LVPECL
Написати відгук
Standard Clock Oscillators LVPECL 25ppm 830.3MHz 3.3Volt.
Інші пропозиції XLP536830.300000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP536830.300000I XLP536830.300000I Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators LVPECL 25ppm 830.3MHz 3.3Volt
товару немає в наявності
XLP536830.300000I XLP536830.300000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators LVPECL 25ppm 830.3MHz 3.3Volt