XLP536850.000000I
XLP536850.000000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 850.0000MHZ LVPECL
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 850 MHz, LVPECL, 3.3V, 25 ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP536850.000000I Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 850 MHz, LVPECL, 3.3V, 25 ppm