Продукція > IDT > XLP720125.000000I
XLP720125.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVPECL 2.5V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук