Продукція > IDT > XLP725110.000000X
XLP725110.000000X IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 110 MHz, LVPECL 2.5V, 50 ppm
Написати відгук