XLP725156.250000I
XLP725156.250000I Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 41mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 156.25 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 41mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP725156.250000I Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, LVPECL 2.5V, 50 ppm