XLP728250.000000X
XLP728250.000000X Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 63mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 250 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 63mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 250 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP728250.000000X Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 250 MHz, LVPECL 2.5V, 20 ppm