Продукція > IDT > XLP72V156.250000X
XLP72V156.250000X IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, LVPECL 2.5V, 50 ppm APR
Написати відгук