Продукція > IDT > XLP72V500.000000I
XLP72V500.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 500 MHz, LVPECL 2.5V, 50 ppm APR
Написати відгук