Продукція > IDT > XLP730156.250000X
XLP730156.250000X
XLP730156.250000X IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, LVPECL 3.3V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук