Продукція > IDT > XLP730264.000000X
XLP730264.000000X IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 264 MHz, LVPECL 3.3V, 100 ppm
Написати відгук