XLP730775.000000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 775.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 775 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 775.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 775 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції XLP730775.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP730775.000000I XLP730775.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 775 MHz, LVPECL 3.3V, 100 ppm