Продукція > IDT > XLP730850.000000I
XLP730850.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 850 MHz, LVPECL 3.3V, 100 ppm
Написати відгук