Продукція > IDT > XLP735038.912000I
XLP735038.912000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 38.912 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm
Написати відгук