Продукція > IDT > XLP735148.500000X
XLP735148.500000X IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 148.5 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm
Написати відгук