Продукція > IDT > XLP735300.000000I
XLP735300.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 300 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm
Написати відгук