Продукція > IDT > XLP735312.500000I
XLP735312.500000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 312.50 MHz, LVPECL, 3.3V, 50 ppm
Написати відгук