Продукція > IDT > XLP735400.000000X
XLP735400.000000X IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 400 MHz, LVPECL, 3.3V, 50 ppm
Написати відгук