XLP735500.000000X
XLP735500.000000X Renesas Electronics Corporation
FXO-PC73_Series.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 500 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 500 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP735500.000000X Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 500 MHz, LVPECL 3.3V, 50 ppm