XLX336083.333300I
XLX336083.333300I Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet?r=123676
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 83.3333MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 83.3333 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 83.3333MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 83.3333 MHz, Base Resonator: Crystal.