XLX536125.000000I Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: OSC 125MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 47mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSC 125MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 47mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції XLX536125.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLX536125.000000I Виробник : IDT 455526-en.pdf?response-content-disposition=inline%3B%20filename%3D%22REN_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20220302.pdf%22&response-content-type=application%2Fpdf&X-Amz-Content-Sha256=UNSIGNE Standard Clock Oscillators 125 MHz, XHCMOS 3.3V, 25 ppm