XM1205C433XE1
XM1205C433XE1 Semtech Corporation
XM1205%20TrueRF%20Module.pdf
Виробник: Semtech Corporation
Description: RF TXRX MOD ISM<1GHZRPSMA TH
Packaging: Box
Package / Case: Module
Sensitivity: -121dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 433MHz
Voltage - Supply: 2.4V
Power - Output: 15dBm
Data Rate: 152.3kbps
Current - Receiving: 14mA
Current - Transmitting: 62mA
Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA
Utilized IC / Part: XE1205
Modulation: FSK
RF Family/Standard: General ISM < 1GHz