XM1205C915XE1
XM1205C915XE1 Semtech Corporation
XM1205%20TrueRF%20Module.pdf
Виробник: Semtech Corporation
Description: RF TXRX MOD ISM < 1GHZ RP-SMA TH
Packaging: Box
Package / Case: Module
Sensitivity: -121dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 915MHz
Voltage - Supply: 2.4V
Power - Output: 15dBm
Data Rate: 152.3kbps
Current - Receiving: 14mA
Current - Transmitting: 62mA
Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA
Utilized IC / Part: XE1205
Modulation: FSK
RF Family/Standard: General ISM < 1GHz
Serial Interfaces: SPI
Part Status: Obsolete
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM < 1GHZ RP-SMA TH, Packaging: Box, Package / Case: Module, Sensitivity: -121dBm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 915MHz, Voltage - Supply: 2.4V, Power - Output: 15dBm, Data Rate: 152.3kbps, Current - Receiving: 14mA, Current - Transmitting: 62mA, Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA, Utilized IC / Part: XE1205, Modulation: FSK, RF Family/Standard: General ISM < 1GHz, Serial Interfaces: SPI, Part Status: Obsolete, DigiKey Programmable: Not Verified.