XMF4330220000 Belden Inc.
Rack-Cabinet-Systems-Belden-2019-02.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: MEDIA FRAME 43RU X 30D
Packaging: Bulk
Color: Black
Style: Open Rack, Double Frame
Type: Open Rack
Dimensions - Overall: 30.000" L x 22.000" W x 78.250" H (762.00mm x 558.80mm x 1987.55mm)
Door: Doorless
Mounting Rails: Two Pair
Number of Units: 43U
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEDIA FRAME 43RU X 30D, Packaging: Bulk, Color: Black, Style: Open Rack, Double Frame, Type: Open Rack, Dimensions - Overall: 30.000" L x 22.000" W x 78.250" H (762.00mm x 558.80mm x 1987.55mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Number of Units: 43U.