XMLG100D21
XMLG100D21 TELEMECANIQUE SENSORS
dadfe8685cf76901d0626a324c87c9a6b988ffcb.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLG100D21 - Drucksensor, 100 bar, Analog, Differenzdruck, 24 V, G1/4, 20 mA
rohsCompliant: Y-EX
Nennspannung: 24V
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 20mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 100bar
Sensorausgang: Analog
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLG100D21 - Drucksensor, 100 bar, Analog, Differenzdruck, 24 V, G1/4, 20 mA, tariffCode: 90262080, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennspannung: 24V, euEccn: NLR, Versorgungsstrom: 20mA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsdruck, max.: 100bar, Sensorausgang: Analog, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC.
Інші пропозиції XMLG100D21
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLG100D21 Виробник : Telemecanique Industrial Pressure Sensors PRESS TRANS 1456 PSI 4-20mA M12 G1/4" IP