XMLP015RP23F
XMLP015RP23F TELEMECANIQUE SENSORS
aab45e7a7fb5cbaf7f975216a169273d1017cc5f.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP015RP23F - Drucktransmitter, 15 Psi
tariffCode: 90262080
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Nennspannung: 24VDC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Versorgungsstrom: 23mA
hazardous: false
Anschlusstyp: 1/4" - 18 NPT
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Analog
Betriebsdruck, max.: 15Psi
SVHC: To Be Advised
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP015RP23F - Drucktransmitter, 15 Psi, tariffCode: 90262080, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennspannung: 24VDC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Versorgungsstrom: 23mA, hazardous: false, Anschlusstyp: 1/4" - 18 NPT, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Analog, Betriebsdruck, max.: 15Psi, usEccn: EAR99, Produktpalette: OsiSense XMLP Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XMLP015RP23F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLP015RP23F XMLP015RP23F Виробник : Telemecanique OsiSense_XM_XMLP015RP23F-1789545.pdf Industrial Pressure Sensors PRS xmtr 15 PSI 4-20MA 1/4-18NPT PACK