XMLP050RP23F
XMLP050RP23F TELEMECANIQUE SENSORS
c4d13088a462d62d39a67f5acce7d6f7f3e4553b.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP050RP23F - Drucktransmitter, 50 Psi
tariffCode: 90262080
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Nennspannung: 24VDC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Versorgungsstrom: 23mA
hazardous: false
Anschlusstyp: 1/4" - 18 NPT
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Analog
Betriebsdruck, max.: 50Psi
SVHC: To Be Advised
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP050RP23F - Drucktransmitter, 50 Psi, tariffCode: 90262080, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennspannung: 24VDC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Versorgungsstrom: 23mA, hazardous: false, Anschlusstyp: 1/4" - 18 NPT, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Analog, Betriebsdruck, max.: 50Psi, usEccn: EAR99, Produktpalette: OsiSense XMLP Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLP050RP23F XMLP050RP23F Виробник : Telemecanique XMLP050RP23F_document-3425740.pdf Industrial Pressure Sensors PRS xmtr 50 PSI 4-20MA 1/4-18NPT PACK