XNF15N60T
XNF15N60T Xiner
1912111437_XINER-XNF15N60T_C379741.pdf
Код товару: 171649
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Xiner
Корпус: TO-220F
Vces: 600 V
Vce: 1,9 V
Ic 25: 15 A