Продукція > VISHAY / DALE > XO57CTECNA4M9152
XO57CTECNA4M9152
XO57CTECNA4M9152 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Standard Clock Oscillators SMD 5V 4.9152MHz
на замовлення 4093 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - XO57CTECNA4M9152 - OSCILLATOR, 4.9152MHZ, 7 X 5MM, TTL, tariffCode: 85416000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Frequenzstabilität + / -: 100ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XO57CTECNA4M9152 XO57CTECNA4M9152 Виробник : VISHAY 2245352.pdf Description: VISHAY - XO57CTECNA4M9152 - OSCILLATOR, 4.9152MHZ, 7 X 5MM, TTL
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Frequenzstabilität + / -: 100ppm