Продукція > COILCRAFT > XPL2010-183MLC
XPL2010-183MLC
XPL2010-183MLC Coilcraft
xpl2010-270692.pdf
Виробник: Coilcraft
Power Inductors - SMD 18Uh Shld 430mA 1.47Ohms AECQ2
на замовлення 6136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XPL2010-183MLC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XPL2010-183MLC XPL2010-183MLC Виробник : COILCRAFT xpl2010.pdf Description: FIXED IND 18UH 430MA 1.6 OHM SMD