XPL315150.000000K Renesas Electronics Corporation
xp-family-datasheet?r=462551
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 66mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.19mm)
Frequency: 150 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 66mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.19mm), Frequency: 150 MHz, Base Resonator: Crystal.