XPP336250.000000I
XPP336250.000000I Renesas Electronics Corporation
xp-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 110mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 250 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 110mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 250 MHz, Base Resonator: Crystal.