XPP726312.510900I
XPP726312.510900I Renesas Electronics Corporation
xp-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 110mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 312.5109 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 110mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 312.5109 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).