XPP736312.500000I
XPP736312.500000I Renesas Electronics
Renesas-Electronics-1954957.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators XPP736312.50000 PROGRAMMABLE XO
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0312.500000MHZ 3.3VDC LVPECL 705, Packaging: Strip, Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Frequency: 312.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XPP736312.500000I XPP736312.500000I Виробник : Renesas Electronics Corporation xp-family-datasheet Description: 0312.500000MHZ 3.3VDC LVPECL 705
Packaging: Strip
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 312.5 MHz