XS3M276800L220
XS3M276800L220 NextGen Components
XS3M276800L220.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 3.2768MHz 49S 30ppm 20pF
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 3.2768 MHz
на замовлення 600000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2768MHz 49S 30ppm 20pF, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 3.2768 MHz.