XS4P12NA340D
XS4P12NA340D TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12NA340D - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M12, 4mm, SPST-NO, 12-24V DC, Steckverbinder
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 4mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: NPN-NO
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12NA340D - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M12, 4mm, SPST-NO, 12-24V DC, Steckverbinder, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 4mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: NPN-NO, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Інші пропозиції XS4P12NA340D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS4P12NA340D XS4P12NA340D Виробник : Telemecanique TESEBRO000040EN.pdf Proximity Sensors - Industrial INDUCTIVE SENSOR 38VDC 200MA XS