XS500-24N-002
XS500-24N-002 EXCELSYS / Advanced Energy
en-lv-xsolo-data-sheet.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 24V 504W
Packaging: Box
Power (Watts): 504W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 9.33" L x 5.04" W x 1.54" H (237.0mm x 128.0mm x 39.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cTUVus
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 21 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 504W, Packaging: Box, Power (Watts): 504W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 9.33" L x 5.04" W x 1.54" H (237.0mm x 128.0mm x 39.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cTUVus, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 21 A.