XS512B1NAM12
XS512B1NAM12 TELEMECANIQUE SENSORS
7eaf2a858c59c9002a13c553900fae780359386d.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS512B1NAM12 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS 512, 2.5mm, NPN, M12, M12-Steckverbinder, 12-24V
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 2mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M12
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: NPN-NO
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS512B1NAM12 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS 512, 2.5mm, NPN, M12, M12-Steckverbinder, 12-24V, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 2mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M12, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: NPN-NO, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS512B1NAM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS512B1NAM12 XS512B1NAM12 Виробник : Telemecanique OsiSenseSensors-1202148.pdf Proximity Sensors PROXIMITY SENSOR 12MM DC NPN XS5