XS618B1NAM12
XS618B1NAM12 Telemecanique
XS618B1NAM12_document.pdf
Виробник: Telemecanique
Proximity Sensors - Industrial PROXIMITY SENSOR 18MM DC NPN XS6
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS618B1NAM12 Виробник : Telemecanique Sensors Proximity Sensor Inductive NO NPN 8mm 12V to 24VDC