XS618B1NBM12
XS618B1NBM12 TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS618B1NBM12 - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M18, 8mm, NPN, 12 bis 48V, Steckverbinder
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 8mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M18 x 1
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: NPN
DC-Versorgungsspannung, max.: 48V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS618B1NBM12 - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M18, 8mm, NPN, 12 bis 48V, Steckverbinder, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 8mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M18 x 1, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: NPN, DC-Versorgungsspannung, max.: 48V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS618B1NBM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS618B1NBM12 XS618B1NBM12 Виробник : Telemecanique XS618B1NBM12_document-3425699.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE SENSOR 36VDC 200MA XS