XS630B5NAM12
XS630B5NAM12 TELEMECANIQUE SENSORS
81ecf20a3f2848a9551a1093caf611f84314f4a9.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS630B5NAM12 - INDUKTIVER NÄHERUNGSSENSOR, 30MM, 48V
tariffCode: 85439000
Erfassungsreichweite, max.: 30mm
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: M30
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: NPN
DC-Versorgungsspannung, max.: 48V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS630B5NAM12 - INDUKTIVER NÄHERUNGSSENSOR, 30MM, 48V, tariffCode: 85439000, Erfassungsreichweite, max.: 30mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M30, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: NPN, DC-Versorgungsspannung, max.: 48V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS630B5NAM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS630B5NAM12 XS630B5NAM12 Виробник : Telemecanique OsiSense_XS_XS630B5NAM12-1878103.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE 48VDC NPN NO NONFLUSH M12