XS8C4A1DPP20 Schneider Electric
53128a6b28ed25d19a46712627e17762d6dbe4e3.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: DC NO/NC 2WIRE FLUSH SN 20MM CON
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NC/NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.787" (20mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 48V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP65, IP67, IP69K
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC NO/NC 2WIRE FLUSH SN 20MM CON, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NC/NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.787" (20mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 48V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP65, IP67, IP69K, Indicator: LED.
Інші пропозиції XS8C4A1DPP20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS8C4A1DPP20 XS8C4A1DPP20 Виробник : Telemecanique 53128a6b28ed25d19a46712627e17762d6dbe4e3.pdf Proximity Sensors - Industrial DC NO/NC 2WIRE FLUSH SN 20MM CONN M20