XS8G12PC440 Schneider Electric
85e2fd2516eb79fb850fbcd2d9a0f3666992a5ec.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 12V ~ 48V
Material - Body: Plastic
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 12V ~ 48V, Material - Body: Plastic, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.
Інші пропозиції XS8G12PC440
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS8G12PC440 XS8G12PC440 Виробник : Telemecanique XS8G12PC440_EN.pdf Proximity Sensors - Industrial INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS