XS8G12PC440L2 Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: XS7/8G COMPACT BLOCK PROXIMITY
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NC/NO, 4-Wire
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 12V ~ 48V
Material - Body: Plastic
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XS7/8G COMPACT BLOCK PROXIMITY, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NC/NO, 4-Wire, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 12V ~ 48V, Material - Body: Plastic, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.