XS918RWPAM12
XS918RWPAM12 TELEMECANIQUE SENSORS
264b1be1ad2e924c8907a377a82399fb7b67977c.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS918RWPAM12 - INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 10MM, 24V
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 10mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M18 x 1
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS918RWPAM12 - INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 10MM, 24V, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 10mm, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M18 x 1, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Інші пропозиції XS918RWPAM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS918RWPAM12 XS918RWPAM12 Виробник : Telemecanique Proximity Sensors - Industrial DC PNP NO 3WIR FLUSH SN 10MM CONN M12