Продукція > IGUS > XSM-110115-100
XSM-110115-100
XSM-110115-100 IGUS
iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 115mm; Øint: 110mm; L: 100mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 115mm
Internal diameter: 110mm
Length: 0.1m
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 115mm; Øint: 110mm; L: 100mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 115mm, Internal diameter: 110mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide.