Продукція > IGUS > XSM-1214-10
XSM-1214-10
XSM-1214-10 IGUS
iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 10mm; iglidur® X
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 14mm
Internal diameter: 12mm
Length: 10mm
Material: iglidur® X
Colour: black
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 10mm; iglidur® X, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 14mm, Internal diameter: 12mm, Length: 10mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide.