Продукція > IGUS > XSM-1214-20
XSM-1214-20
XSM-1214-20 IGUS
iglidur-X-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® X
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -100...250°C
Length: 20mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Shore hardness: 85
Colour: black
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® X, Material: iglidur® X, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -100...250°C, Length: 20mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Shore hardness: 85, Colour: black.